• Detail firmy

Jaroslava Hauzrová

Základní popis

Prodej potřeb pro koně a jezdce. Zabýváme se sedlářskou výrobou pro všechny jezdecké aktivity, pasováním sedel na míru, opravami a zakázkovou výrobou.

Adresa

V dolích 40/17
159 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48092541

Výrobky, činnosti

Prodej potřeb pro koně a jezdce.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 257 941 749
Mobil: +420 731 161 939
E-mail: janhauzr@janhauzr.cz
WWW: www.janhauzr.cz

Kontaktní osoba

Jan Hauzr

Jaroslava Hauzrová - Majitel

Další firmy v oboru

BEST BOWLING s.r.o.

BEST BOWLING se nachází v nákupním centru Metropole Zličín, k dispozici je 12 profesionálních bowlingových drah a kulečníkové stoly s restaurací a barem v plně klimatizovaných prostorách. Nabízíme možnost pořádání firemních i soukromých akcí s kapacitou 200 osob, velkoplošnou projekci. Vaříme také polední menu. Garantujeme 100% spokojenost a skvělou zábavu! Těšíme se na Vás!

Marexim, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem příze na pletení, tkanin na tendry a pro konfekci, pracovních i ochranných tkanin, reflexních proužků, luxusní imitace kožešin či zažehlovacích pásek. Nabízíme prodej zažehlovacích termolepivých pásek do švů.

diving4luck - Pavel Krs

Zabýváme se prodejem potápěčského vybavení a provozujeme potápěčskou školu. Další naší činností je práce pod vodou, především vyhledání a vylovení předmětů z vody, z hloubky až do 20 m a 10 kg váhy předmětu. Provádíme rovněž kontrolu trupu lodi, příp. nafocení závad. Ostatní služby po individuální dohodě.