• Detail firmy

Jaroslava Benešová

Základní popis

Nabídka sklenářských prací. Výroba zrcadel a kalených, bezpečnostních i nábytkových skel včetně otvorů a obkladů kuchyňských linek sklem Lacobel.

Adresa

Staňkova 1477/13
390 02 Tábor

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65021088

Výrobky, činnosti

Nabídka sklenářských prací. Výroba zrcadel a skel

Nabídka sklenářských prací. Výroba zrcadel a kalených, bezpečnostních i nábytkových skel včetně otvorů a obkladů kuchyňských linek sklem Lacobel.

Kontaktní údaje

E-mail: sklenarstvijb@centrum.cz

Kontaktní osoba

Jaroslava Benešová - Majitel

Mobil: +420 603 589 458
Mobil: +420 722 046 464
Další firmy v oboru

SKLENÁŘSTVÍ - František HLÁSEK

Zabýváme se sklenářstvím. Provádíme vrtání a broušení skel, vyrábíme zrcadla na zakázku, nábytkové sklo, zrcadlové stěny a mnoho jiného. Dodáváme kuchyňské obklady (LACOBEL), sklo pro balkony a schodiště. Realizujeme zasklívání bezpečnostního i ornamentního skla, montáž dvojskla a trojskla či zastřešení polykarbonátem. Působíme v regionu jižní Čechy. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

RETRE, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a montážemi protipožárního, bezpečnostního a izolačního skla. Protipožární řešení jsou realizovaná protipožární speciální vrstvou, která je uzavřená mezi dvěma tabulemi tepelně tvrzeného bezpečnostního skla a po obvodě hermeticky uzavřena těsným okrajem.

Skloservis STEGATO s.r.o.

Hlavním předmětem naší činností jsou sklenářské práce. Zabýváme se výrobou a prodejem izolačních dvojskel a bezpečnostních skel. Dále dodáváme skla kalená, technická, žáruvzdorná či drátoskla. Pro kompletní nabídku nás kontaktujte.