• Detail firmy

Jaroslav Zvědělík

Základní popis

Montujeme a prodáváme solární systémy. Dodáváme solární kolektory. Prodáváme i s montáží krbová kamna, krby, krbové vložky a kotle.

Adresa

Národní třída 3563/46
695 01 Hodonín

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  16290062
DIČ:  CZ530617207
Rok založení:  1999

Výrobky, činnosti

Kotle

Kontaktní údaje

Telefon: +420 518 344 935
Mobil: +420 724 003 361
Fax: +420 518 344 935
E-mail: zvedelik@seznam.cz
WWW: www.vodatopenihodonin.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Zvědělík - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

HORA ENERGY , s.r.o.

Společnost HORA ENERGY, s.r.o. se věnuje návrhu a realizaci úsporného osvětlení pro administrativní prostory, průmyslové a řemeslné prostory, skladovací prostory, obchodní prostory, prostory pro sportovní aktivity a venkovní osvětlení budov a kuminikací. Naše služby: Tvorba světelných projektů Výpočet návratnosti investice v závislosti na úspoře elektrické energie dodávka a montáž svítidel

REKSTAN, spol. s r.o.

Zabýváme se výstavbou, opravami a rekonstrukcemi tepelných zařízení a potrubních rozvodů. Dále realizujeme pozemní stavby, jejich změny a odstraňování. V rámci stavební činnosti zajišťujeme výstavbu rodinných domů, výkopové práce a adaptace domovních prostor. Neváhejte navštívit naše webové stránky, kde naleznete seznam námi realizovaných zakázek a certifikáty, které vlastníme.

DINAST SERVIS s.r.o.

Specializujeme se na dodávku diamantových nástrojů na asfalt, beton, keramiku, žulu a další. Nabízíme stroje pro stavebnictví: řezače spár, stolové pily, brusky betonu, frézy vodorovného značení, frézy povrchu aj. Provádíme servis strojů značky Vymyslicky a CEDIMA. Stroje pro stavebnictví a renovace diamantových kotoučů.