• Detail firmy

Jaroslav Žůrek

Základní popis

Společnost provozuje autoservis a pneu. Dále nabízí i služby s tím spojené jako je odtah vozidla či prodej autodoplňků.

Adresa

Halenkovice 657
763 63 Halenkovice

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18550240
DIČ:  CZ5407280043
Rok založení:  1991
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby - servis

- běžné servisní prohlídky, přípravu vozidel na STK, případně její celé provedení, opravy motorů, opravy podvozků, karosářské práce, pneuservis, atd..

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 312 526
Mobil: +420 739 336 783
E-mail: info@jar-motors.cz
WWW: www.jar-motors.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Žůrek - Majitel

Další firmy v oboru

Autolakovna Kroměříž

Komplexní karosářské a autolakýrnické práce pro Kroměříž a okolí. Autolakovna Kroměříž provádí lakování a opravy osobních automobilů, veteránů, dodávkových vozů, nákladních vozů, stavebních strojů, motocyklů apod.

RONELT - Zdeněk KEDROŇ

Zabýváme se ohýbáním trubek a profilů na kvalitních CNC a NC strojích. Vyrábíme výfuky a tlumiče. Veškerá naše produkce je spojena se souladem ekologické rovnováhy. Snažíme se plně naplnit požadavky našich odběratelů. Více na internetových stránkách.

SLOMAK spol. s r.o.

Naše firma se zabývá opravami a prodejem autoagregátů. Zajišťujeme prodej náhradních dílů na nákladní vozidla Liaz, Tatra, Avia, Karosa, Mailer. Opravujeme přímočaré hydromotory, pístnice na zemědělské a stavební stroje, bagry, nakladače; hydraulické zvedáky na všechny typy sklápěcích nákladních automobilů. Sháníte díl k Vašemu nákladnímu autu? Už nemusíte! Obraťte se na na nás, rádi Vám pomůžeme.