• Detail firmy

Jaroslav Zoglauer

Základní popis

Nabízím zednické práce veškerého rozsahu,úpravy bytových jader,výmalbu interiéru i exteriéru,opravy i výměnu schodišťových stupňů a vše za přijatelné ceny

Adresa

Okružní 220
364 71 Bochov

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  44663510

Výrobky, činnosti

Nabízím zednické práce veškerého rozsahu,

úpravy bytových jader,výmalbu interiéru i exteriéru,opravy i výměnu schodišťových stupňů a vše za přijatelné ceny

Kontaktní údaje

E-mail: marusmaskova@seznam.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Zoglauer - Majitel

Telefon: 604 856 878
E-mail: marusmaskova@seznam.cz
Další firmy v oboru

Ladislav Jerie s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti topení, voda a plyn. Zabýváme se kompletními rekonstrukcemi koupelen, montáží tepelných čerpadel, vložkováním a servisem komínů. Dodáváme veškerý materiál pro topení, vodu a plyn.

EKOSTAV a.s.

Zabýváme se pozemním stavitelstvím. Provádíme výstavbu a rekonstrukce inženýrských sítí, ražení štol, hloubení šachet, výrobu a montáž důlní výztuže, izolace proti zemní vlhkosti při provádění podzemních děl, sanace podzemních i jiných objektů, rekonstrukce objektů i bytů, zemní práce, dokončovací práce, výrobu a montáž betonářské výztuže a další.

HAVI s.r.o.

Realizujeme pozemní a průmyslové stavby, a to novostavby i rekonstrukce většího rozsahu, rekonstrukce plášťů panelových a bytových domů, dopravní stavby (chodníky, komunikace aj.) a manipulační plochy, výstavbu dětských a sportovních hřišť. Doporučujeme využít služeb našich sesterských stavebnin, nabízejících veškerý sortiment pro vaši stavbu, byt, chalupu, zahradu. Zboží je z velké části skladem.