• Detail firmy

Jaroslav Zima

Základní popis

Zprostředkovatelsko informační služby, internetový obchod, realitní kancelář, zprostředkování prodeje/ pronájmů bytů, chat, chalup, rodinných domů, pozemků, obchodů, průmyslových areálů, prodej mezinárodních jízdenek Student Agency,

Adresa

Krátká 1346/5
350 02 Cheb

Okres: Cheb
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45360855
Rok založení:  1998
Počet zaměstnanců:  3

Výrobky, činnosti

Zprostředkování obchodu a služeb

Kontaktní údaje

Telefon: +420 354 424 855
Mobil: +420 603 811 547
E-mail: zimi@zimi.cz
WWW: www.zimi.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Zima

Mobil: +420 774 811 547
E-mail: zimi@zimi.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KP Trading Brno, s.r.o.

Již 20 let se naše, v jádru rodinná firma, specializuje na dovoz a distribuci nápojových specialit nejvyšší kvality z různých částí světa. Dnes zastupujeme v České republice několik italských společností v roli výhradního dovozce a reprezentujeme výrobce z Kanady, Anglie a Cejlonu. Nabízíme jedinečné zboží, zařízení pro jeho přípravu, kompletní servis a především individuální přístup.

SPRÁVA FIREM PRAHA s.r.o.

Specializujeme se na vytváření, nákup a prodej ready made společností připravených k podnikatelským aktivitám. Věnujeme se založení firem na klíč - akciové společnosti, s.r.o., offshore společnosti, asistované založení s.r.o. Zaměřujeme se na poskytnutí virtuálního sídla a kanceláří firem. Poskytujeme služby vedení podvojného účetnictví, mzdového účetnictví a daňové evidence.

Svítidla Děčín - velkoobchod a maloobchod

Zabýváme se maloobchodním i velkoobchodních prodejem svítidel. Specializujeme se na návrhy a dodávku osvětlení a veškerého elektromateriálu do rodinných domů, bytů, prodejen, sportovišť a průmyslových hal. Společnými silami můžeme navrhnout rozmístění, vypínače, počet a design svítidel. V naší vzorkovně si můžete prohlédnout svítidla od tuzemských i zahraničních dodavatelů.