• Detail firmy

Jaroslav Žídek

Základní popis

Kompletní úklidové práce denní i jednorázové. Nejčastěji žádané práce jsou úklid staveb, rekonstrukcí, čištění koberců i textilií, hloubkové čištění dlažeb a spár, mytí oken, čištění interiéru aut, generální úklidy domů 1 - 2 v měsíci.

Adresa

Osvobození 1694
393 01 Pelhřimov

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65041313

Výrobky, činnosti

Úklidové práce

Kompletní úklidy domů, firem a to bez starostí.

Kontaktní údaje

E-mail: jar.zid@centrum.cz
WWW: www.uklidimevse.kvalitne.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Žídek - Majitel

Mobil: +420 608 123 421
E-mail: jar.zid@centrum.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MAXX TOP, s.r.o.

Nabízíme pravidelné úklidy kanceláří, administrativních budov, bytů a komerčních objektů. Provádíme jednorázové předkolaudační úklidy budov, bytů a staveb, provádíme čistící práce ve výškách. Dodáváme pracovní síly ve stavebnictví. Působíme v rámci celé České republiky.

RECEO s.r.o.

Zabýváme se filtrací průmyslových olejů a emulzí. Provádíme odstraňování vody z oleje, čištění strojů a nádrží, realizujeme výměny kapalin a měření čistoty olejů. Chráníme životní prostředí.

MARIAN VLK, s.r.o.

Zajišťujeme výškové práce s využitím horolezecké techniky a průmyslového lezectví. Provádíme nátěry střech, fasád, komínů, konstrukcí a výškových objektů. Provádíme údržbu a čištění průmyslových hal, mytí oken a další. Pořádáme horolezecké kurzy a provozujeme prodejnu HANNAH s outdoorovými potřebami v Jihlavě.