• Detail firmy

Jaroslav Ženíšek

Základní popis

Provádíme široké spektrum malířských a natěračských prací, při kterých používáme kvalitní nátěrové hmoty a materiály těch nejlepších výrobců.

Adresa

Na Vartě 3/1509
180 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67897576

Výrobky, činnosti

Provádíme široké spektrum malířských

a natěračských prací, při kterých používáme kvalitní nátěrové hmoty a materiály těch nejlepších výrobců.

Kontaktní údaje

E-mail: jarda.zenisek@seznam.cz
WWW: www.malir-zenisek.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Ženíšek - Majitel

Mobil: +420 725 173 593
E-mail: jarda.zenisek@seznam.cz
Další firmy v oboru

Michal Taich

Původním povoláním jsem klempíř, ale již 5 let nabízím služby hodinového manžela. Tuto práci mám velmi rád a dělám vše proto, aby zákazníci byli s mými službami vždy spokojeni. Provádím řemeslnické a údržbářské práce, umyji okna, smontuji nábytek, postarám se Vám o zahradu. Nevíte si rady s kapajícím kohoutkem, výměnou baterie, přiděláním konzole či položením koberce? Neváhejte a kontaktujte mě!

KM Služby

Specializací firmy jsou renovace, sanace, čištění a ochranné nátěry fasád. Renovujeme panelové domy, zateplujeme fasády i ploché střechy, provádíme stavebně montážní práce výškovou technikou. V rámci výškových prací zajišťujeme mytí prosklených fasád, oken a žaluzií. Zaměstnáváme odborně vyškolené pracovníky a jsme pojištění proti případných škodám. Působíme po celé ČR. Neváhejte nás kontaktovat!

FACHMAN STAV v.o.s.

Činnost naší společnosti je zaměřena na realizaci staveb a stavební úpravy. Specializujeme se především na fasádní úpravy - jako první na Vysočině jsme aplikovali stříkanou silikonovou omítku Mapei, běžně provádíme finální točené nebo rýhované silikonové omítky. Zajišťujeme rovněž projektové dokumentace a stavební dozor. V případě zájmu jsme schopni dodat i stavební materiál.