• Detail firmy

Jaroslav Zavadil

Základní popis

dodávky a montáž zařízení pro skladování, dopravu a zpracování obilí opravy a rekonstrukce posklizňových linek a výroben KS šnekové dopravníky pro plnění secích stojů šnekové dopravníky trubkové obilní sila elevátory redlery čističky ventilát

Adresa

Palackého 922
334 01 Přeštice

Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  10360361

Výrobky, činnosti

Šnekové dopravníky

Kontaktní údaje

Mobil: +420 377 982 498
E-mail: zemont@zemont.cz
WWW: www.zemont.cz

Kontaktní osoba

Petr Zavadil - Majitel

Mobil: 603 497 842

Pobočky

ZEMONT Přeštice s.r.o.
Palackého 460
334 01 Přeštice

Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

MANITEC trade s. r. o.

Prodáváme vysokozdvižné a nízkozdvižné vozíky nové i repasované. Zajistíme servis, pronájem, výkup. Nabízíme vozíky DESTA, MANITOU, HYSTER, TOYOTA a ARMANNI - elektrické i ruční, stohovací, vychystávací a paletové vozíky, VZV se spalovacím motorem.

Josef Augusta

Poskytujeme komplexní účetní a daňové služby. Zajišťujeme externí vedení účetnictví, vedení mzdové agendy, personální poradenství, externí účetní a daňové poradenství. Rovněž také provádíme poradenství pro začínající firmy a živnostníky včetně poradenství při zakládání živnosti.

Area projekt, s.r.o.

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností. Zajišťujeme zpracování architektonických studií, dokumentace (územní rozhodnutí, vydání stavebního povolení, provedení staveb, výběr zhotovitele), žádostí o dotace, rozpočtů staveb, výkazů výměr, průkazů energetické náročnosti budov apod. Navrhujeme interiéry, rodinné domy, budovy občanské vybavenosti, průmyslové, dopravní a inženýrské stavby.