• Detail firmy

Jaroslav Žálčík

Základní popis

Dodáváme sortiment pro hasiče a záchranáře.Nabízíme uniformy zásahové,pracovní,vycházkové,zásahovou obuv,rukavice,přilby atd.

Adresa

Čsl. armády 641/40
787 01 Šumperk

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  41411927
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Sportovní poháry, medaile a diplomy.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 583 221 009
Mobil: +420 724 006 867
E-mail: info@hatech.cz
WWW: www.hatech.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Žálčík - Majitel

Další firmy v oboru

Hasící přístroje Kvapilík s.r.o.

Zabezpečujeme prodej hasicích přístrojů, hydrantů a kompletního vybavení pro hasiče. Provádíme pravidelné revize hasicích přístrojů, hydrantů, EPS a požárních prostupů. Provozujeme internetový prodej pracovních oděvů a obuvi. Pro naše klienty však také nabízíme šití pracovních oděvů na míru. Realizujeme zpracování požárního řešení staveb i funkci odborně způsobilé osoby v požární ochraně.

BUILD POINT s.r.o.

Jsme společnost zabývající se kompletní nabídkou všeho, co se týká staveb. Poskytneme vám potřebný materiál, ochranné pomůcky a oděvy či uskutečníme vaše přání v realitu a postavíme vám váš dům snů od A až do Z.

KBU SERVIS s.r.o.

Nabízíme servis a prodej svařovací techniky, příslušenství pro svářeče, autogenní techniku, svařovací invertory a přídavné materiály pro svařování. Dodáváme svářečské kukly. Specializujeme se na opravy a renovace svářeček, plazmové řezání a dělení materiálu na kyslíkových řezacích strojích.