• Detail firmy

Jaroslav Vrtek

Základní popis

Přijmeme manažery poboček. Seznámujeme oblíbenou formou mnohonásobného osobního setkání v jeden večer. Zaregistrujte se-hledáme za Vás. Na seznamovací setkání, poznáte mnoho zajímavých lidí, kteří se rovněž chtějí seznámit, pobavíte se, vyberete si.

Adresa

Žitná 3219/1
466 01 Jablonec nad Nisou

Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74697111

Výrobky, činnosti

Seznamka

Kontaktní údaje

E-mail: seznamkaf2f@seznam.cz
WWW: www.seznamka-FACE2FACE.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Vrtek - Majitel

Telefon: +420 721 595 566
E-mail: seznamkaf2f@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

M & V, spol. s r.o.

Velkoobchod nářadím, nástroji a stroji.

TOMI ROLL s.r.o.

Zajišťujeme prodej a montáž stínící techniky - předokenní rolety, žaluzie, markýzy, slunolamy, sekční i rolovací vrata. Poskytujeme komplexní péči a poradenství, záruční i pozáruční servis. Každá zakázka je šitá na míru dle přání zákazníka. Disponujeme mnohaletými zkušenostmi v oboru. 100% spolehlivost, nízké ceny s ohledem na kvalitu materiálu. Zakládáme si na spokojenosti všech zákazníků.

Individualtour

Zabýváme se vnitrostátní a mezinárodní osobní dopravou. Nabízíme ubytování za zajímavé ceny v hotelích v centru Prahy (i jinde v ČR), ve Vídni, Budapešti, Krakově atd. Zajišťujeme ubytování, dopravu a gastronomický servis pro svatby a podnikové oslavy, programy a prostory pro firemní akce. Dále zajišťujeme průvodcovské a překladatelské služby se specializací na španělštinu, angličtinu a ruštinu.