• Detail firmy

Jaroslav Vorlíček

Základní popis

Nabízím sklenářské práce. Zabývám se výrobou zrcátek či benátských zrcadel. Dále provádím rámování i broušení skla, paspartování a pískování.

Adresa

Havlíčkova 214
250 82 Úvaly

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13258273
  • Služby

Výrobky, činnosti

Sklenářské práce

Kontaktní osoba

Jaroslav Vorlíček - Majitel

Mobil: +420 731 175 587
E-mail: vorlicek.jaroslav@email.cz
WWW: www.sklenarstvivorlicek.blog.cz
Další firmy v oboru

Tomáš Sedlák

Sklenářství Mělník zajišťuje veškeré sklenářské práce, od výroby a prodeje skla či výroby zrcadel na zakázku, až po zasklívání dveří, oken, výloh, balkonů, lodžií, skleníků. Vyrábíme skleněné desky, skleněné interiérové dveře, skleněné police, dvojskla, akvária. Provádíme broušení skla. Zastřešujeme pergoly. Nabízíme rovněž polykarbonát a plexisklo. Náš sortiment zahrnuje i příslušenství k oknům.

1. TOUŠEŇSKÁ s. r. o.

Hlavní oblasti naší činnosti jsou: - práškové lakování - zakázkové tryskání - výroba a prodej tryskacích zařízení Naše prášková lakovna disponuje jednou z největších komorových pecí v ČR. Tryskáme pro předúpravu i pro dekorativní účely. Výroba pneumatických tryskací zařízení zahrnuje celý možný sortiment, od malých kabin, přes volné tryskání až po tryskací komory a řízené stroje.

ČÁP FRANTIŠEK

Naše společnost provádí sklenářské práce, broušení skla, rámování obrazů a zrcadel, paspartování obrázků. Zajišťujeme zasklívání oken a zateplení oken metodou BET systém. Vyrábíme a opravujeme izolační dvojskla, prodáváme tabulové sklo. Věnujeme se rovněž prodeji skleniček, porcelánu a keramiky. Kompletní sortiment včetně fotogalerie naleznete na našich webových stránkách.