• Detail firmy

Jaroslav Vlček

Základní popis

Nabídka ubytování v rodinném domě. K dispozici jsou dva apartmány se samostatným vchodem a celkovou kapacitou čtyř lůžek.

Adresa

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48498483
DIČ:  CZ6403161798

Výrobky, činnosti

Ubytování v rodinném domě

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 120 423
E-mail: dobra.nadeje@seznam.cz
WWW: www.dobranadeje.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Vlček - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

HOTEL ARNOŠT s.r.o.

Hotel Arnošt nabízí levné ubytování v moderně zařízených pokojích v centru Pardubic. Pokoje jsou prostorné, většina je vybavena kuchyňskou linkou s lednicí, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí. Uspořádejte školení, semináře, pracovní pohovory v našich saloncích. Recepce je otevřena nonstop. Můžete využít wifi připojení zdarma a auto zaparkovat na oploceném hotelovém parkovišti.

SPORTCENTRUM Brandýs s.r.o.

Nabízíme ubytování, sportovní vyžití, wellness a kongresové služby v hotelu Sportcentrum, který se nachází v klidné části Brandýsa nad Labem. Poskytujeme slevy pro studenty, seniory a BENEFIT programy.

FRESCO TRAVEL, s.r.o.

Poskytujeme komplexní cestovní služby pro zajištění Vašich turistických i obchodních cest. Nabízíme rezervace letenek online 24 hodin denně, pronájem aut v zahraničí, zajištění parkování na letišti v Praze a Vídni a samozřejmě také komplexní vízový servis. Zprostředkováváme zahraniční zájezdy a dovolené na míru.