• Detail firmy

Jaroslav Veverka

Základní popis

Dodáváme a montujeme plastová okna,dřevěná eurookna.Dodáváme venkovní i vnitřní parapety,žaluzie, sítě proti hmyzu,dveře.Vrata,brány,stavební práce.

Adresa

Třída 1. máje 209
330 12 Horní Bříza

Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72205555
DIČ:  CZ7706072088
Rok založení:  2000

Výrobky, činnosti

Dodáváme a montujeme plastová okna, dřevěná eurookna včetně zednických prací. Dodáváme venkovní i vnitřní parapety, žaluzie, sítě (síta) proti hmyzu, interiérové a vchodové dveře, sekční vrata i klasické brány a montáž.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 603 106 216
Mobil: +420 603 178 881
E-mail: renata@stavitelstviveverka.cz
E-mail: veverka@stavitelstviveverka.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Veverka - Majitel

Další firmy v oboru

Jiří Bozděch

Věnuji se kovovýrobě. Specializuji se na zakázkovou výrobu zábradlí, schodů, vrat, dvířek či různých konstrukci z oceli i nerezu. Vyrábím rovněž atypické bytové doplňky a jiné kovové drobnosti. Garantuji kvalitně odvedenou práci a příznivé ceny. Ukázky realizovaných zakázek naleznete na webových stránkách firmy.

Jaroslav Masaryk

Nabízíme kompletní stavební práce. Provádíme výkopové práce, štukování, zahradní úpravy, realizaci kanalizačních přípojek, zednické práce a zajišťujeme práci s bagrem.

RESKO TACHOV s.r.o.

Jako velkoobchodní firma Vám nabízíme veškerý sortiment profilů. Na výběr máte z přechodových a schodových profilů různého materiálu (hliník, mosaz, ocel), schodišťových tyčí, dveřních zarážek, vrutů, příslušenství pro odborné položení podlahovin a mnoho dalšího. Není-li zboží k dispozici, rádi ho pro Vás objednáme. Snažíme se zákazníkům poskytnout ten nejlepší servis.