• Detail firmy

Jaroslav Veverka

Základní popis

Dodáváme a montujeme plastová okna,dřevěná eurookna.Dodáváme venkovní i vnitřní parapety,žaluzie, sítě proti hmyzu,dveře.Vrata,brány,stavební práce.

Adresa

Třída 1. máje 209
330 12 Horní Bříza

Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72205555
DIČ:  CZ7706072088
Rok založení:  2000

Výrobky, činnosti

Dodáváme a montujeme plastová okna, dřevěná eurookna včetně zednických prací. Dodáváme venkovní i vnitřní parapety, žaluzie, sítě (síta) proti hmyzu, interiérové a vchodové dveře, sekční vrata i klasické brány a montáž.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 603 106 216
Mobil: +420 603 178 881
E-mail: renata@stavitelstviveverka.cz
E-mail: veverka@stavitelstviveverka.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Veverka - Majitel

Další firmy v oboru

Jaroslav Dienstpier - DIČI

Specializujeme se na výrobu a dodávky komponentů pro plastová okna a dveře. Vyrábíme kvalitní vyrovnávací a vymezovací zasklívací podložky a svařovatelné rohové spojky, které požívají mnozí výrobci oken a dveří. Provádíme mletí plastů na nožových mlýnech. Nadrcené suroviny mohou jít opět do výroby jako drť nebo jako regranuláty. Disponujeme mlýny různých velikostí, od minimlýnků až po velké mlýny.

ZÁMEČNICTVÍ Metlička a Zajíc, s.r.o.

Specializací firmy je konstrukční výroba pro zemědělství a stavebnictví. Provádíme zámečnické a klempířské práce, zabýváme se rovněž uměleckým kovářstvím. Vyrábíme ocelové konstrukce, vrata, brány, ploty, mříže, schody, zábradlí, gitterboxy a jiné zámečnické produkty dle požadavku zákazníka. Garantujeme vysokou kvalitu, dodržení sjednaných termínů a příznivé ceny. Na trhu působíme od roku 2000.

Jaromír Osvald - Truhlářské práce

Provozuji truhlářství. Zabývám se výrobou, prodejem a montážemi oken, dveří, kuchyňských linek, schodišť, vestavěných skříní, nábytku a dřevěných konstrukcí. Hledáte-li spolehlivého truhláře, neváhejte mě kontaktovat. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na stránkách firmy.