• Detail firmy

Jaroslav Váňa

Základní popis

Automatické vstupní systémy včetně stavebních prací. Automatické dveře a automatické vjezdové závory, garážová vrata Hormann, vjezdové křídlové a posuvné brány, kované a zděné ploty. Elektrikářské a stavební práce.

Adresa

Jičínská 1612/9
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66874475
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Servis automatických vrat, dveří, závor, bran

Kontaktní údaje

E-mail: plotmanie@plotmanie.cz
WWW: www.plotmanie.cz

Kontaktní osoba

Pavel Brychta

Mobil: +420 605 152 011
E-mail: plotmanie@plotmanie.cz
Další firmy v oboru

Miloslav Nevečeřal

Zabýváme se projekcí a montáží zabezpečovacích systémů proti vloupání, protipožárních systémů, slaboproudých zařízení, domovních telefonů či videotelefonů. Provádíme výchozí a pravidelné revize elektra. Realizujeme výstavbu STA rozvodů a rozvodů pro telefon a internet.

LOUVER.CZ s.r.o.

Zabýváme se dodávkou interiérové, exteriérové a zatemňovací techniky. V naší nabídce naleznete horizontální a vertikální žaluzie, plisé, látkové rolety, duo rolety, panelové posuvné stěny, baldachýny, hliníkové pergoly, košové a výsuvné venkovní markýzy. Zajišťujeme prodej sítí proti hmyzu do oken a dveří.

Vllnna, s.r.o.

Architektonická kancelář Vllna se zaměřujeme na vypracování architektonických studií a projektové dokumentace, realizaci interiérů na klíč, přestavby rodinných domů a návrhy pasivních domů. Dodáváme dřevěné zahradní altány a venkovní zahradní sauny kompletně na klíč. Rovněž zajistíme montáž zahradních altánů a saun. Naší specializací jsou domy se stromy s důrazem na zdravé bydlení.