• Detail firmy

Jaroslav Urban

Základní popis

Ohňostroje Haná.

Adresa

Erenburgova 292/36
779 00 Hejčín

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75171431
Rok založení:  2008
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Ohňostroje Haná

Provádění a pořádání ohňostrojů, svatební ohňostroje,zahradní ohňostroje a ohňostroje na jedno zapálení, pyrotechnické efekty vhodné i pro filmové účely, prodej zábavné pyrotechniky a ohňostrojů.

Kontaktní osoba

Jaroslav Urban - Majitel

Mobil: +420 608 500 032
E-mail: jaroslav.urban@ohnostroje-hana.cz
Další firmy v oboru

Delfinus e-shop

Zabýváme se prodejem nábytku, bytových doplňků, koupelnových doplňků, dekorací, zahradního nábytku, zahradní techniky, sportovního vybavení, sportovní výživy a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich www stránkách.

Jan Srb

Provozujeme internetový obchod i kamennou prodejnu se zaměřením na sportovní vybavení, sportovní oblečení, sportovní obuv a tréninkové pomůcky. Nabízíme široký sortiment fotbalových míčů, dresů, fotbalových a futsalových kompletů, funkčního prádla, tašek, ruksaků a mnoho jiného. Dodáváme poháry a medaile. Sportovní zboží rovněž půjčujeme. Součástí poskytovaných služeb jsou také opravy míčů.

BD - TOVA, s.r.o.

Hlavním sortimentem naší společnosti jsou dekorace pro různé sezóny, dárkové předměty, vatové tvary, skládačky pro děti a řada dalších produktů pro kreativní tvoření. Kompletní nabídku naleznete v našem e-shopu.