• Detail firmy

Jaroslav Unzeitig

Základní popis

Nabídka termotransferových tiskáren pro tisk etiket s čárovými kódy. Tvorba a tisk etiket na zakázku.

Adresa

Jižní 1299/26
789 85 Mohelnice

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60978091

Výrobky, činnosti

Nabídka termotransferových tiskáren

Kontaktní údaje

E-mail: junzeitig@seznam.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Unzeitig - Majitel

Mobil: 606 744 650
Další firmy v oboru

Ivo Bernard

Zabýváme se kompletními službami v oblasti gravírování. Nabízíme reklamní tisk na Vaše dárkové předměty pro potencionální klienty, vypalujeme laserem na různé materiály, vytváříme sublimační potisk za pomoci speciálního inkoustu, zaměřujeme se také na grafické práce všeho druhu či prodáváme v e-shopu výrobky na přání.

KERAMIKA - Andreas

Tradiční výrobce české keramiky nabízí originální reklamní a dárkové předměty, vyráběny ručně, klasickými starými metodami. V naší nabídce naleznete: různá zvířátka, květináče, svícny, zvonečky, srdíčka, anděle, kasičky, cedulky, aromalampy, vánoční dekorace a mnoho dalšího - kompletní sortiment naleznete na webových stránkách firmy.

ELEKTRO DRAPAČ s. r. o.

Vyrábíme světelné i nesvětelné reklamy, prosvícené LED nebo zářivkami. Naše společnost Vám zajistí vše od návrhu až po finální instalaci, na přání vyřízení potřebných povolení a zajištění dlouhodobého servisu. Světelná reklama je vizitkou Vaší společnosti. Zvedněte si úroveň. Naším hlavním krédem je vysoká kvalita a splnění všech přání zákazníků. Hlavní je pro nás ta největší spokojenost.