• Detail firmy

Jaroslav Týča

Základní popis

Nabídka zámečnických prací a kovoobrábění. Možnost oprav manipulační techniky.

Adresa

Horka II-Onšovec 13
285 22 Onšovec

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  41435851

Výrobky, činnosti

Kovoobrábění

Kontaktní údaje

Telefon: +420 327 531 510
E-mail: paletservis@iol.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Týča - Majitel

Mobil: +420 603 825 710
Další firmy v oboru

STS Uhlířské Janovice, s.r.o.

Zaměřujeme se na strojírenskou výrobu a veškeré strojírenské operace. Zajišťujeme CNC dělení materiálu, tvarové řezání plechů, CNC obrábění, lisování, ohýbání trubek, svařování a také povrchové úpravy lakování a tryskání. Rovněž se věnujeme prodeji pneumatik pro osobní i dodávková vozidla. Poskytujeme služby pneuservisu, plnění a čištění klimatizace a provádění ochrany pneumatik proti průrazu.

ŠROUBÁRNA MAREK s.r.o.

Naše společnost, s více než stoletou tradicí, se specializuje na zakázkovou kusovou výrobu drátů, niplů a paprsků do kol. Vyrábíme dráty do kol automobilů a motocyklů, a to včetně veteránů a historických kol. Naše produkty dodáváme nejen na tuzemský trh, ale i do zahraničí. Vyvážíme zejména na Slovensko, do Maďarska, Polska a ostatních států EU. Katalog výrobků naleznete na našich www stránkách.

BOVA Březnice, spol. s r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem kování na dřevěné, tesařské a kamenné konstrukce a dalších spojovacích prostředků. Využíváme vlastního konstrukčního oddělení, sledujeme trh a dodáváme na něj každý rok nové výrobky.