• Detail firmy

Jaroslav Třešňák

Základní popis

Na našich stránkách naleznete ceník malířských a lakýrnických prací. Dále zde naleznete reference a fotogalerii našich vybraných zakázek. Dočtete se zde něco málo o vlivu barev na člověka a jejich působení v domácnostech i na pracovištích.

Adresa

Letná 147/21
460 01 Liberec XII - Staré Pavlovice

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  72600373
Rok založení:  2001
  • Služby

Výrobky, činnosti

Malířské práce - Liberec

Zajišťujeme malování pokojů, celých bytů i nebytových prostor, schodišťových prostor v domech, výrobních hal, hotelů, kanceláří či škol.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 731 516 598
E-mail: ajamartina@seznam.cz
WWW: jaroslavtresnak.webnode.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Třešňák - Majitel

Další firmy v oboru

Milan Fojt

Již téměř 15 let zajišťujeme klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Realizujeme rekonstrukce a nátěry střech, montujeme nové střešní krytiny. Provádíme výškové práce pomocí horolezecké techniky. Působíme především v regionech: Liberec, Semily, Turnov a Jablonec nad Nisou.

ABC malířství, s.r.o.

Kvalitně provedeme veškeré malířské a lakýrnické práce. Malování pokojů - vymalujeme byty, školy, kanceláře. Provedeme nátěry dřevěných, kovových a betonových konstrukcí, natíráme fasády. Protipožární nátěry. Vše provedou odborní malíři a natěrači.

Zdeněk Kučera - zateplování fasád

Provádíme stavební a zednické práce po celé České republice. Zaměřujeme se zejména na zateplení fasád, nátěry fasád a šlechtěné omítky. Montujeme kvalitní sádrokartonové systémy. Jsme zapojeni do programu "Nová zelená úsporám". Více informací naleznete naleznete na našich webových stránkách.