• Detail firmy

Jaroslav Toman

Základní popis

Provádím zámečnické práce a zabezpečení bytů, instalaci bezpečnostních dveří a mříží. Vyměňuji zárubně a kompletní mechanické otvírání.

Adresa

Verdunská 537/14
160 00 Praha 6 - Bubeneč

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  18445110

Výrobky, činnosti

Zabezpečovací zařízení

Kontaktní údaje

Mobil: +420 723 942 868
E-mail: roktom@volny.cz
WWW: www.setom.wz.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Toman - Majitel

Mobil: +420 723 942 868
Další firmy v oboru

GREVIS a. s.

Výstavba a servis telekomunikačních sítí na klíč. Údržba a servis STA, slaboproudé rozvody. Provádíme zemní a výkopové práce, přípojky kanalizace, vody, plynu a nn. Opravy komunikací.

Vladimír Pavlínek

Provádíme elektroinstalační a elektromontážní práce, na které se dlouhodobě specializujeme a nabízíme kvalitní služby v této oblasti. Zajišťujeme elektroinstalace v domech i bytech, tahání kabelů, montážní a revizní práce. Jak dokládá mnoho našich spokojených klientů, k práci elektroinstalace přistupujeme vždy zodpovědně a kvalitně.

ASM spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní řešení kamerových systémů, domovních videovrátných a LAN sítí. Dodáváme kamerové systémy, aktivní i pasivní síťové prvky, optické sítě, diskové systémy, optické moduly, přehrávače LAN, mobilní terminály, multifunkční servery, bezdrátové prvky WiFi, průmyslové ethernet switche, DIN napájecí zdroje a kabely, systémy domácí automatizace, průmyslové počítače apod.