• Detail firmy

Jaroslav Sůva

Základní popis

Internetový obchod s plastovými a keramickými žetony na poker. Nabídka plastových karet, automatických míchaček karet, stolků a kufříků.

Adresa

Ohnišťanská 84/2
193 00 Praha 9 - Horní Počernice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  71937501
Rok založení:  2006

Výrobky, činnosti

Plastové a keramické žetony na poker

Nabídka plastových karet, automatických míchaček karet, stolků a kufříků.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 256 277
E-mail: obchod@poker-shopper.cz
WWW: www.poker-shopper.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Sůva - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ABC Českého Hospodářství a.s.

ABC Českého Hospodářství je největší české internetové B2B tržiště poptávek a nabídek s dlouholetou tradicí. Posláním tržiště ABC je zprostředkovat nové obchodní příležitosti společnostem nejen z České republiky, ale i ze zahraničí.

Lucie Tůmová

Zajišťuji kompletní servis služeb a poradenství v oblasti realit. Zprostředkuji prodej či koupi nemovitosti v Praze a okolí. Mám řadu spokojených klientů, jejichž zkušenosti naleznete na mých webových stránkách. Chcete prodat nebo koupit nemovitost? Neváhejte se na mě obrátit. Jsem certifikovaný realitní makléř RAČR a jsem členem Realitní komory ČR.

Reklamní předměty s potiskem - Praha

Zabýváme se výrobou a potiskem reklamních předmětů pomocí moderní technologie. Nabízíme reklamní předměty s potiskem, nákupní reklamní předměty, reklamní textilní předměty, dárkové reklamní předměty, reklamní firemní tiskoviny, reklamní psací potřeby, reklamní předměty do domácnosti, reklamní kancelářské a konferenční předměty, reklamní cestovní potřeby a outdoorové vybavení a mnoho dalšího.