• Detail firmy

Jaroslav Straka, spol. s r.o.

Základní popis

Provádíme nonstop nouzové otvírání, otevírání aut, bytů, trezorů a zámků, výrobu autozámků, ztracených klíčů včetně čipů a načipování a dále opravu bot, zámků, autozámků, klíčů na dálku a dálkové ovládání, montáž bezpečnostních dveří, zámků a kování.

Adresa

Prodloužená 807
720 00 Ostrava - Hrabová

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25360736

Výrobky, činnosti

Provádíme nonstop nouzové otvírání, otevírání aut

Kontaktní údaje

E-mail: straka.sro@seznam.cz
WWW: www.klicnictvi.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Straka - Jednatel

Mobil: 608 822 220
E-mail: straka.sro@seznam.cz
WWW: www.klicnictvi.cz
Další firmy v oboru

Porgest, a. s.

Zaměřujeme se na výrobu motorových vozidel včetně zajištění záručního i pozáručního servisu. Realizujeme přestavby dle ADR. Dodáváme sklápěčové korby, valníkové plošiny, hydraulické nakládací jeřáby, jednoramenné nosiče kontejnerů, nádrže na PHM a nádrže na oleje. Provádíme montáže zdvihacích plošin, montáže tachografů a pálení plazmou.

HV Výtahy s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti výroby, modernizace a servisu výtahů, zdvihacích plošin a zařízení. Provádíme CNC obrábění a svařování. Nabízíme zakázkovou výrobu výtahů, plošin, výtahových komponentů, konstrukcí a jiných zámečnických prvků. Výtahy a zdvihací plošiny také modernizujeme. Nabízíme komplexní servisní činnost výtahů. Disponujeme moderním fiber vláknovým laserem pro přesné řezání kovů.

DAVID LINDOVSKÝ METAL

Jsme firma zabývající se prodejem spojovacího materiálu, a to formou velkoobchodní a maloobchodní. Nabízíme celý sortiment dle norem ve všech pevnostních třídách a povrchových úpravách. Dodáváme kotevní techniku, brusivo, železářské zboží, vruty, závitové tyče, vrtáky do kovu, šroubováky, maticové a nástrčkové klíče, kladívka, měřidla, hřebíky a další. Více informací na internetových stránkách.