• Detail firmy

Jaroslav Štembera

Základní popis

Široké spektrum malířských,natěračských a jiných dekorativních prací jak soukromých bytů,tak i větších objektů, nátěry oken, dveří, zárubní, ocelovýc

Adresa

Na Stráni 1629
250 88 Čelákovice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49640321

Výrobky, činnosti

Malířské práce

Široké spektrum malířských,natěračských a jiných dekorativních prací jak soukromých bytů,tak i větších objektů, nátěry oken, dveří, zárubní, ocelových a tesařských konstrukcí, topných těles.

Kontaktní údaje

WWW: www.stembera.estranky.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Štembera - Jednatel

Telefon: +420 326 997 037
Mobil: +420 603 236 817
E-mail: stembera.jaroslav@seznam.cz
Další firmy v oboru

BubaK Color - Miloš Bubeníček

Zabýváme se lakováním MDF desek, nábytku, dílců z dřeva a plastu. Využíváme profesionální techniku - lakovací kabina SAIMA. Používáme materiály ILVA. Nabízíme výběr ze široké škály barev dle vzorník RAL a NCS.

NANOServisCZ s.r.o.

Realizace ochrany a ošetření povrchů nanotechnologií s unikátními vlastnostmi. Ošetřujeme veškeré savé i nesavé povrchy, fasády domů, povrchy mramorů, dlažeb, hygienických místností apod. Aplikací nanotechnologií zásadně měníme vlastnosti nebezpečně kluzkých povrchů.

LIBERSKA DB Wioletta Liberska

Naše firma se zabývá malbou a lakování mokrým a písčitá. Kromě své nabídky, aby vám představit pískování a sklo-Wani ráfky a kola z lehkých slitin. Obě metody považujeme za nejúčinnější a bezpečné pro jejich pomocí jsme schopni malovat každý malý prostor k dispozici. Zveme každého, aby se seznámili s naší nabídkou.