• Detail firmy

Jaroslav Šteif

Základní popis

Výroba stojanů na CD, laboratorního nábytku a digestoří Varion. Nabídka zámečnických prací, výrob, montáží a oprav elektrických strojů a přístrojů.

Adresa

Březina 51
666 01 Březina

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  10539514

Výrobky, činnosti

Zámečnictví a kovové výrobky

Výroba stojanů na CD, laboratorního nábytku a digestoří Varion. Nabídka zámečnických prací, výrob, montáží a oprav elektrických strojů a přístrojů.

Kontaktní údaje

E-mail: steif@seznam.cz
WWW: www.sweb.cz/steif

Kontaktní osoba

Jaroslav Šteif - Jednatel

Mobil: 608 628 008
Další firmy v oboru

DAVSON PLOTY

Provádíme kompletní servis, dodávku a montáž oplocení na klíč - drátěné oplocení PVC, zinek, dřevěné a průmyslové oplocení, podezdívky, brány na elektrický pohon. Dále dodáme zámkovou dlažbu, okapové chodníky, zámečnické práce, zábradlí, mříže. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich internetových stránkách.

Reming spol. s r.o.

Zabýváme se zakázkovou kovovýrobou, výrobou z nerezu a výrobou hliníkových oken a dveří z německých profilů Wicona. Vyrábíme nerezová sklopná sedátka do kabin výtahů, komponenty k balícím a výrobním strojům, linkám a mnoho dalších produktů dle přání zákazníka. Jsme specialistou na ojedinělé konstrukce jako odjížděcí světlíky a otvírací střechy, pohyblivé dno bazénu a mnoho dalšího.

GAVEB, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oboru zámečnictví a kovoobrábění, většinou však pracujeme na zakázku. Od počátku založení společnosti jsme hodně postoupili a na žádosti zákazníků jsme služby rozšířili. Vyrobíme pro Vás schodiště, zábradlí, klece, bezpečnostní hrazení, billboardy a mnoho dalších výrobků. Pro delší trvanlivost výrobků provádíme také povrchové úpravy.