• Detail firmy

Jaroslav Šperl

Základní popis

Provádíme drobné opravy, montáže nábytku i kuchyní, renovace dřevěných oken i dveří a údržbu zahrad. Zajistím čištění odpadu umyvadla .

Adresa

Poncarova 980
267 51 Zdice

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63517892

Výrobky, činnosti

Hodinový manžel

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 802 583
E-mail: jarda@hodinovymanzelberoun.cz
WWW: www.hodinovymanzelberoun.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Šperl - Majitel

Mobil: +420 603 194 006
Další firmy v oboru

LUMIAL - Milan Poncar

Nabízíme kompletní realizace koupelen na klíč. Zajišťujeme vytvoření 3D návrhu, dodání stavebního materiálu a provedení kompletních stavebních prací. Provádíme obkladačské, zednické, instalatérské, topenářské, elektrikářské, plynařské a sádrokartonářské práce. Zajišťujeme přestavby litinových kotlů na automatické kotle na uhlí.

Radek Vitner

Zajišťujeme realizace ústředního topení, rekonstrukce ústředního topení, kotelen a automatických kotlů na tuhá paliva. Rekonstruujeme rovněž koupelny a bytová jádra včetně rozvodů vody, plynu a topení. Zrekonstruujeme Vám kotelnu na kotlíkovou dotaci. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

M&K STAVEBNÍ SERVIS spol. s r.o.

Firma M&K, stavební servis spol.s r. o. se sídlem v Městci Králové je stabilní a ryze českou společností, která dnes patří k významným velkoobchodním a distribučním organizacím v oblasti vybavení koupelen a sanitárního zařízení v České republice.