• Detail firmy

Jaroslav Šmídek

Základní popis

Nabídka obrábění, drážkování a svařování vrat a konstrukcí. Opravy bouracích kladiv a výroba náhradních dílů na těžkou techniku.

Adresa

Sýkořice 215
270 24 Sýkořice

Okres: Rakovník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15830365

Výrobky, činnosti

obrábění, drážkování

Kontaktní osoba

Jaroslav Šmídek - Majitel

Telefon: 313 554 107
Mobil: 603 468 780
E-mail: johny05@seznam.cz
Další firmy v oboru

Milan Vít

Již více než 25 let se zabýváme výrobou forem a nástrojů. Výrobní program zahrnuje vstřikovací a sklářské formy (ocelové i tvrdokovové) a lisovací nástroje. Naše nástrojárna zajišťuje nejen výrobu, ale i konstrukci a odzkoušení forem či nástrojů. Formy a nástroje vyrábíme dle výkresové dokumentace nebo dle vzorku výlisku. Některé ukázky našich výrobků naleznete na webových stránkách firmy.

Milan Fiala

Naší hlavní činností jsou zámečnické práce. Vyrábíme vrata, mříže, ploty, zábradlí a ocelové konstrukce na zakázku. Provádíme svařování nerezu i kovů, řezání, vrtání a soustružení. Věnujeme se rovněž montážím strojů a opravám mechanismů. Zajišťujeme generální opravy tvářecích strojů. Se zámečnickou výrobou máme letité zkušenosti, v této oblasti podnikáme již od roku 2001.

Ing. František Slavík

Zabýváme se dodávkami ušlechtilých ocelí pro strojírenské odvětví především pro energetický průmysl. Naše zaměření vychází z dlouhodobé tradice kladenských hutí. Činnost realizujeme v souladu se zavedeným systémem managementu kvality ISO 9001.