• Detail firmy

Jaroslav Šmejkal

Základní popis

Jsme firma specializující se na zabezpečovací systémy jako jsou alarmy a kamerové systémy. Zabýváme se jejich odbornou montáží a následným servisem.

Adresa

Šánovická 321
257 91 Sedlec

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  03251811
DIČ:  CZ9410010610

Výrobky, činnosti

Montáže bezpečnostního zařízení

Kontaktní údaje

E-mail: jaroslav.smejkal@lock-in.cz
WWW: www.lock-in.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Šmejkal - Majitel

Mobil: +420 605 733 322
E-mail: jaroslav.smejkal@lock-in.cz
Další firmy v oboru

Michal Szabó

Zabýváme se dodávkou kamerových, monitorovací, přístupových a docházkových systémů. Nabízíme montáž a instalaci PC na zakázku, provádíme realizaci sítí LAN a WIFI. Zajišťujeme pískování a leptání skla.

MOEHR,s.r.o.

Zaměřujeme se na slaboproudé, silnoproudé, optické i inteligentní elektroinstalace. Dodáváme a montujeme elektronické zabezpečovací systémy, elektrické požární systémy, kamerové systémy, inteligentní ovládání budov, ovládací dotykové jednotky, kouřové detektory, slaboproudé instalace, optické elektroinstalace, zabezpečovací systémy a mnoho dalšího.

M2 SECURITY s.r.o.

Jsme nejstarší a největší bezpečnostní služba na Kolínsku. Nabízíme komplexní služby v oblasti ochrany majetku a osob: ochrana firem i domácnostní, pořízení zabezpečovací techniky za výhodné ceny, montáž techniky, napojení na pult centralizované ochrany (PCO) s vlastní zásahovou jednotkou a následnou ochranu objektu 24/7, kamerové systémy a satelitní monitoring a ochranu vozidel.