• Detail firmy

Jaroslav ŠKODA

Základní popis

Provádíme, kompletní zemní a výkopové práce, výkopy základů RD, vodovod, plynovod, kanalizace, prodej a doprava zeminy, štěrků, písku -vozy Tatra 815.

Adresa

Havlíčkova 83
267 01 Králův Dvůr u Berouna

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15372359
DIČ:  CZ6604260982
Rok založení:  2004
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zemní a výkopové práce, autodoprava

Zemní práce, bagrování základů rodinných domů, jímek, bazénů, skrývka zeminy, úpravy terénů, drenáže, kanalizace,přípojky. Autodoprava, prodej štěrku,prodej písku,dovoz štěrků (různé zrnitosti), dovoz písků, dovoz zeminy, prodej ornice,odvoz zeminy

Kontaktní údaje

E-mail: autodoprava.skoda@seznam.cz
WWW: zemni-prace-beroun.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Škoda - Majitel

Mobil: +420 737 744 555
E-mail: autodoprava.skoda@seznam.cz
Další firmy v oboru

VLADYKA zemní práce

Firma Vladyka zemní práce byla založena v roce 1991 a specializuje se na realizaci zakázek, které se týkají zemních prací všeho druhu. Provádíme především zemní, přípravné a výkopové práce pro stavby. Zajišťujeme demolice staveb, odbahnění rybníků a úpravy skládek. Poskytujeme služby pro stavebnictví v oblasti vnitrostátní nákladní autodopravy. Zajišťujeme především přepravu sypkých materiálů.

PDS Benešov s.r.o.

Nabízíme stavby rodinných domů na klíč či kompletní rekonstrukce malých i velkých objektů. Zajišťujeme prodej dřeva a plošných materiálů ze dřeva a kování. Dodáváme palubky, OSB desky, laminátové LTD desky, nábytkové kování, kuchyňská dvířka a desky, nábytkové hrany a mnoho dalšího. Realizujeme formátování a olepování hran, zateplování rodinných domů, výstavbu hal na klíč.

PROFA autodoprava, s.r.o.

Nabízíme sběr odpadů od občanů a organizací, zpětný odběr baterií a akumulátorů, likvidaci černých skládek, sběr nebezpečných látek, zpětný odběr elektrozařízení či odvoz bioodpadů. Zajišťujeme nákladní autodopravu, zapůjčování kontejnerů, zemní a dlaždičské práce.