• Detail firmy

Jaroslav Schmid

Základní popis

Nabízíme revize jeřábů, zdvihacích zařízení a autojeřábů. Poskytujeme zkoušky vyhrazených zdvihacích zařízení včetně školení jeřábníků a vazačů.

Adresa

Na Zámku 569
250 81 Nehvizdy

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64551121
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

revize

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 970 403
E-mail: twinstar@centrum.cz
WWW: www.revizejerabu.eu

Kontaktní osoba

Jaroslav Schmid - Majitel

Mobil: +420 602 324 613

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Dům techniky ČSVTS Kladno s.r.o.

Poskytujeme prostory ke vzdělávání a školení nebo pořádání konferencí. Pořádáme také motivační a rekvalifikační kurzy v nejrůznějších oblastech života a to po celém území České republiky. Více informací o aktuální nabídce kurzů naleznete na našich internetových stránkách.

FBE Praha, s.r.o.

Jako konzultační a vzdělávací společnost pomáháme firmám dosahovat excelentnosti v efektivitě výrobních i obslužných procesů, v manažerských, obchodních a komunikačních dovednostech a v řízení a naplňování firemní i osobní strategie. Rozvojové programy, kurzy a projekty optimalizace procesů realizujeme po celé ČR a SR a s pomocí partnerů a know-how z mezinárodní poradenské sítě SPIN i globálně.

Hana Rybová

Naše jazyková agentura se zaměřuje na výuku francouzského jazyka všech úrovní. Organizujeme kurzy obecné francouzštiny pro veřejnost a firmy. Zajišťujeme překladatelské a tlumočnické služby.