• Detail firmy

Jaroslav Samek

Základní popis

Provádíme komplexní stavební práce. Stavíme domy na klíč, rekonstruujeme domy a byty. Realizujeme fasády a zateplovací systémy. Pokládáme venkovní i vnitřní dlažbu a plovoucí podlahy. Provádíme obkladačské práce. Dodávka sanity do koupelen a kuchyní.

Adresa

Břežany II 98
282 01 Břežany II

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69641676
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavba domů na klíč a rekonstrukce domů a bytů.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 520 743
E-mail: obkladysamek@seznam.cz
WWW: www.obklady-samek.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Samek - Majitel

Další firmy v oboru

Bestlift, spol. s r.o

Zabýváme se výstavbou, modernizací, montáží a servisem výtahů, eskalátorů a travelátorů. Dodáváme elektrické lanové výtahy i hydraulické výtahy do bytových i nebytových objektů. Provádíme modernizace a kompletní výměny výtahů. V rámci servisu nabízíme opravy, provozní prohlídky, seřízení, mazání, čištění výtahů apod. Rovněž zabezpečujeme vyproštění osob, zvířat či nákladu z výtahu.

SAŠ GLASS s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých sklenářských prací - řezání skel a zrcadel, zasklívání oken, dveří a výloh. Zajišťujeme realizaci celoskleněných schodišť, výloh z izolačních dvojskel, balkónová zábradlí nebo výrobu skleněných kuchyňských obkladů. Dodáváme také bezpečnostní skla - protipožární, pochozí i neprůstřelná. Provozujeme sklenářství v Praze 5 - Košířích a v Rudné.

AQUA TRADE s.r.o.

Jsme dodavatelem designového vybavení koupelen. Poskytujeme komplexní služby v oblasti navrhování interiérů i výstavních expozic. Zpracujeme vše od návrhu interiéru a technických výkresů až po realizaci. Nabízíme odborné poradenství v oblasti bytové architektury. Zaměřujeme se na privátní, komerční i developerské projekty. Náš individuální přístup vždy vede k vytvoření jedinečného prostoru.