• Detail firmy

Jaroslav Rychtařík

Základní popis

Zajišťujeme kompletní poradenství, zaměření, dodávku a montáž stínící techniky. Nabízíme interiérové a exteriérové žaluzie, látkové i předokenní rolety, markýzy, plisé, sítě proti hmyzu, shrnovací dveře a těsnění do oken. Doprava a zaměřeni zdarma.

Adresa

Luďka Matury 638
530 12 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  466265452

Výrobky, činnosti

Zajišťujeme kompletní poradenství

Zajišťujeme kompletní poradenství, zaměření, dodávku a montáž stínící techniky. Nabízíme interiérové a exteriérové žaluzie, látkové i předokenní rolet

Kontaktní osoba

Jaroslav Rychtařík - Majitel

Mobil: +420 604 809 462
E-mail: info@zastinime.cz
WWW: www.zastinime.cz
Další firmy v oboru

ADOR CZ, s.r.o.

Vyrábíme a prodáváme dveře dřevěné i ocelové, plné, prosklené i kazetové, protipožární. Výroba a prodej požárních uzávěrů.

David Filipi

Původní činností firmy, která na trhu působí již téměř 25 let, byla výroba selského nábytku a restaurování starožitného nábytku. Dnes se věnujeme zakázkovému truhlářství. Vyrábíme na míru kuchyňské linky, dveře, interiérový nábytek, ale i okna, schodiště nebo také zahradní domky, pergoly apod. Grafický návrh Vám zpracujeme zdarma. Naši vzorkovou prodejnu naleznete v Holicích, Smetanova ul. 250.

Michal KŘIVOHLAVÝ - ZATEPLENÍ FASÁD

Zabýváme se zateplováním panelových a rodinných domů. Nabízíme zajištění dotací z programů Zelená Úsporám - zajišťujeme vyřízení a realizaci na klíč.