• Detail firmy

Jaroslav Rybák

Základní popis

Provádíme montáže, revize a rekonstrukce hromosvodů. Nabídka služeb je včetně výškových prací a elektroinstalací. Nabízíme komplexní servis od projektové dokumentace až po dodání servisní zprávy.

Adresa

Mikoláše Alše 707
332 02 Starý Plzenec

Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64879356
DIČ:  CZ7410092096

Výrobky, činnosti

Hromosvody

Kontaktní údaje

E-mail: rybak@hromosvodyplzen.cz
WWW: www.hromosvodyplzen.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Rybák - Jednatel

Telefon: 776 112 622
E-mail: rybak@hromosvodyplzen.cz
Další firmy v oboru

STEMONT JS, s.r.o.

Zajišťujeme montáž a údržbu vedení VN, NN, trafostanic (vzdušných i kabelových). V oblasti silnoproudých elektromontáží působíme již od roku 1999. Elektromontážní práce zajišťuje 15 montérů, vyškolených pro práci na sítích AES a PAS včetně práce pod napětím NN. Dále provozujeme a opravujeme veřejná osvětlení v obcích.

AUTOELEKTRONIKA - Martin Štrobl

Jsme specialistou na opravy autoelektroniky. Provádíme veškeré opravy řídících jednotek, např. motorů, tachometrů, klimatizace, centrálního zamykání, ovládání oken, ABS, autorádií, zesilovačů antén, regulace topení a u některých typů vozidel rovněž přístrojových desek. Zaměřujeme se také na opravy dálkových ovládání a startovacích karet k vozidlům. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

LURON s.r.o.

Specialista na osvětlení pro bytové i komerční prostory. Zabýváme se vším, co s osvětlením souvisí, od návrhu až po realizaci. Know how naší společnosti je efektivní návrh na energetickou úsporu v oblasti osvětlení. Poradíme Vám s výběrem vhodného svítidla. Neváhejte se na nás obrátit.