• Detail firmy

Jaroslav Rozsíval

Základní popis

Tvarujeme, brousíme, montujeme, svařujeme. Zabýváme se klasickou i ozdobnou kovovýrobou na zakázku. Vyrábíme téměř vše, co si v rámci kovovýroby lze objednat.

Adresa

Tršická 297
783 55 Velký Újezd

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62283774
DIČ:  CZ6605131214
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Broušení, svařování, kovovýroba

Tvarujeme, brousíme, montujeme a svařujeme kovy. Zabýváme se klasickou i ozdobnou kovovýrobou na zakázku.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 606 614 443
E-mail: rozsivalB5@email.cz
WWW: www.kovovyroba-rozsival.webnode.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Rozsíval - Majitel

Další firmy v oboru

UNIOS SERVIS s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej soustruhů SU 50A, SV 18RA po GO. Provádíme generální opravy a modernizace soustruhů a ostatních obráběcích strojů po celé ČR. Specializujeme se na broušení vodících ploch do délky 6500 mm. Dodáváme náhradní díly k obráběcím strojům.

M K S TRADEC. spol. s r.o.

Zabýváme se CNC soustružením a frézováním, lisováním plechových dílů, svářením, dělením materiálu, mechanickým obráběním, montáží dílů a tvářením plastů. Lisování provádíme na CNC lisu, výstředníkových a hydraulických lisech. Náš výrobní program zahrnuje odlitky, výkovky, elektrické a elektronické komponenty. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.

C + W výroba trubek s.r.o.

Nabízíme zakázkovou výrobou bezešvých trubek atypických rozměrů z neželezných kovů. K výrobě využíváme především mosaz a měď. Vyrábíme měděné trubky, mosazné trubky, měděné i mosazné profily čtvercové, oválné, obdélníkové dle dodané dokumentace.