• Detail firmy

Jaroslav Rohlík

Základní popis

Provádíme instalatérské a topenářské práce, montáž odpadů, kanalizace a okapových svodů včetně projektové dokumentace pro firmy i soukromé osoby.

Adresa

Dvojdomí 610/3
400 07 Krásné Březno

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  10458514
  • Služby

Výrobky, činnosti

instalatérské a topenářské práce

Kontaktní údaje

Mobil: +420 725 682 875
Mobil: +420 732 756 568
E-mail: office@jarda-instalater.kvalitne.cz
WWW: www.jarda-instalater.kvalitne.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Rohlík - Majitel

Další firmy v oboru

Údržba bytů

Specializujeme se na opravy a rekonstrukce domů, bytů a koupelen. Provádíme instalatérské, topenářské a zednické práce včetně zajištění havarijní služby. V oblasti kovovýroby se věnujeme výrobě kovových prvků, jako jsou mříže, stojany, konstrukce, zábradlí, balkóny apod. Kompletní informace o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

KAREL ČÁP

Poskytujeme služby služby v oblasti instalatérství, topenářství a plynařství. Provádíme vnitřní rozvody plynu a rozvody vzduchu.

KERA v.o.s.

Koupelnové studio Teplice. Zabýváme se velkoobchodním prodejem zařizovacích předmětů koupelen. Prodáváme zdravotnickou keramiku, sprchové kouty, vodovodní baterie, vany, koupelnové doplňky a nábytek JIKA, LAUFEN a ROCA, dřezy, sanitární systémy, obklady a dlažby. Zajišťujeme komplexní služby, od 3D návrhů na počítači až po dodávku zboží a materiálu s vlastní dopravou.