• Detail firmy

Jaroslav Řezáč

Základní popis

Nabízíme rozvoz a prodej kostkového ledu a ledové tříště v termoboxech. Poskytujeme pronájem vozu s mrazícím termoboxem.

Adresa

U bazénu 489/3
142 00 Praha 4 - Písnice

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  15309878

Výrobky, činnosti

rozvoz a prodej kostkového ledu

Kontaktní údaje

E-mail: rezac.jar@volny.cz
WWW: www.prazska.wix.com/ledarna

Kontaktní osoba

Jaroslav Řezáč - Majitel

Mobil: +420 777 888 525

Michal Řezáč

Mobil: +420 777 888 515
Další firmy v oboru

GC - Caffe, s.r.o.

Dodáváme kvalitní praženou kávu a profi kávovary. V nabídce máme kávu z celého světa - speciální odrůdy, různé směsi nebo jednodruhové arabiky. K pronájmu nabízíme profesionální pákové kávovary a jsme schopni dodat i espresso nebo cappuccino šálky. Pro významné životní události, narozeniny a jubilea máme k dispozici dárkové plechovky s kávou dle vlastního výběru.

Pražská Ledárna

Zabýváme se výrobou, prodejem a rozvozem kostkového ledu a ledové tříště. Led dodáváme také v termoboxech, které je možné si pronajmout, stejně jako mrazák. Praha a okolí.

ATV-Cafe s.r.o.

Věnujeme se umísťování a prodeji nápojových automatů pro použití ve veřejných prostorech, školách, institucích a firmách. Nabízíme automaty na teplé nápoje, automaty na chlazené nápoje, repasované automaty, automaty na balené potraviny, použité prodejní automaty, automatické kávovary na zrnkovou kávu či kávovary na instantní kávu. Zajišťujeme prodej zrnkové a instantní kávy, směsi pro cappuccina.