• Detail firmy

Jaroslav Rek

Základní popis

Nabízím výrobu a montáž dveří otočných, shrnovacích, posuvných a skládacích. Dále vyrábím postele na míru, dětské koutky a jiné stolařské práce.

Adresa

Zašová 537
756 51 Zašová

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  42086451
DIČ:  CZ6204030756

Výrobky, činnosti

Dveře

Vyrábím dveře včetně zárubní, shrnovací - lamelové dveře, klasické křídlové dveře s panty - otočné dveře, posuvné dveře, skládací dveře včetně montáže. Materiál výběrové dřevo bez suku - dub, smrk... Obložkové zárubně bez bourání původních futer.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 732 589 964
E-mail: dvere-rak@seznam.cz
WWW: www.dvere-rak.webnode.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Rek - Majitel

Mobil: +420 732 589 964
E-mail: dvere-rak@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Ing. Vladimír Marek - Zakázková výroba nábytku

Zaměřujeme s se na zakázkovou výrobu nábytku. Zajišťujeme výrobu kuchyní na míru, vestavěných skříní výklopných postelí a dalšího nábytku. Výrobu zajišťujeme z masivu, lamina nebo přírodní dýhy.

STOLAŘSTVÍ ROŽNOV

Specializací firmy je výroba bytového, koupelnového i kancelářského nábytku, kuchyňských linek. Doplňkově prodáváme vestavěné i volně stojící elektrospotřebiče. Samozřejmostí je doprava a montáž našeho nábytku.

Michal LUKÁŠ

Specializujeme se na výrobu a montáž posuvných brán ručně i dálkové ovládaných včetně dodání komponentů. Dále se zabýváme zámečnictvím a svařováním, součástí našich služeb je i výroba kovového zábradlí a schodišť. Provádíme rovněž malířské a natěračské práce. Máte-li zájem o orientační cenovou nabídku, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme.