• Detail firmy

Jaroslav Prokop

Základní popis

Provádím kompletní rekonstrukce bytů a domů, bytových jader, demontáže a bourací práce, úpravy podkladů, omítky, obklady, dlažby a malování.

Adresa

Pecháčkova 1244/7
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  88552438

Výrobky, činnosti

rekonstrukce bytů a domů, bytových jader

Kontaktní údaje

Mobil: +420 773 632 440
E-mail: info@ceskyrucicky.cz
WWW: www.ceskyrucicky.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AZ GLASS s.r.o.

Specializujeme se na realizaci skleněných stavebních prvků. Dodáváme skleněné příčky, prosklené příčky, skleněné dveře, posuvné celoskleněné dveře, skleněné zábradlí, skleněné podlahy, skleněné zimní zahrady, skleněné markýzy, pochozí skla, prosklené fasády, skleněné obklady do kuchyně, skleněné světlíky a mnoho dalšího.

PAMA, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební a inženýrské činnosti. V rámci stavebních prací provádíme rekonstrukce interiérů i exteriérů, rekonstrukce střech, montáže sádrokartonu, izolace, omítky, štuky, opravy podlah, elektroinstalace, rozvody vody, plynu, topení a mnoho jiného. Součástí poskytovaných služeb je vypracování projektové dokumentace, statických posudků či stavební dozor. Více na našich www stránkách.

Josef Bujas

Nabízíme rekonstrukce domů i bytů, výměny oken, bourání či instalatérské a klempířské práce. Provádíme zateplení, izolatérství a montáže sádrokartonů.