• Detail firmy

Jaroslav POLANSKÝ

Základní popis

Zabýváme se montáží sádrokartonu, dále realizujeme půdní vestavby, kazetové podhledy. Provádíme malířské a natěračské práce, drobné stavební práce, zateplování fasád a nátěry fasád.

Adresa

Slezská 4773
760 05 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87262592
DIČ:  CZ7509024149
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Půdní vestavby, kazetové podhledy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 522 935
Mobil: +420 731 615 565
E-mail: svopo@svopo.cz
E-shop: www.svopo.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Polanský - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Umělecké malířství - Martin Krutílek

Specializuji se na umělecké malířství vnitřních i vnějších prostor. Věnuji se také běžným malířským a natěračským pracem nejenom na Vsetínsku, ale v případě zájmu v rámci celé ČR.

MAT-ES MAT s. r. o.

Firma se zabývá poradenstvím a prodejem materiálů pro elektro a stavebnictví. Elektroizolace, impregnační, lepící laky, pryskyřice, zalévací hmoty, tmely, smršťovací hadice, kabely, spojky, elektrické podlahové topení; reflexní tepelné izolace, parotěsné folie, bazénové plachty; obklady fasád- montované odvětrané fasády, vnitřní obklady, probarvené i foliované plastové palubky, plovoucí podlahy

WALFER s.r.o.

Zaměřujeme se na srubové dřevostavby na klíč. Moderní srubové domy, roubenky, zahradní dřevěné chatky i dřevěné sauny dodáme a kompletně sestavíme na místě určení. Pro výstavbu a montáž dřevěných srubových domů zajišťujeme vysoce kvalitní konstrukční profily.