• Detail firmy

Jaroslav Poláček

Základní popis

Zabýváme se kompletní projektovou přípravou novostaveb, rekonstrukcí občanských a bytových staveb a návrhů interiérů a designu.

Adresa

Nad Jezerkou 1075/13
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13814648

Výrobky, činnosti

Služby

Projekční činnost a návrhy interiérů.

Kontaktní údaje

Telefon: +421 241 402 523
E-mail: jaroslav.polacek@studiopankrac.cz
WWW: www.studiopankrac.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Poláček - Majitel

Mobil: +420 776 443 382
Další firmy v oboru

Area projekt, s.r.o.

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností. Zajišťujeme zpracování architektonických studií, dokumentace (územní rozhodnutí, vydání stavebního povolení, provedení staveb, výběr zhotovitele), žádostí o dotace, rozpočtů staveb, výkazů výměr, průkazů energetické náročnosti budov apod. Navrhujeme interiéry, rodinné domy, budovy občanské vybavenosti, průmyslové, dopravní a inženýrské stavby.

TZB PRO klimatizace s.r.o.

Zajišťujeme prodej a montáž rekuperačních jednotek - tepelných čerpadel a klimatizací. Dodáváme klimatizace mobilní, nástěnné, podstropní, kazetové split jednotky a parapetové jednotky. Tepelná čerpadla nabízíme vzduch - vzduch, vzduch - voda nebo země - vzduch - voda. Provádíme pravidelný servis a revize.

ŠÁRKA BERANOVÁ - REGAL DESIGN

Zabývám se kompletními službami v oblasti designu interiérů. Navrhnu prostorové řešení, styl interiéru, sestavím katalog produktů a zajistím samotnou realizaci. V případě zájmu není problém i návštěva různých obchodů.