• Detail firmy

Jaroslav Poláček

Základní popis

Zabýváme se kompletní projektovou přípravou novostaveb, rekonstrukcí občanských a bytových staveb a návrhů interiérů a designu.

Adresa

Nad Jezerkou 1075/13
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13814648

Výrobky, činnosti

Služby

Projekční činnost a návrhy interiérů.

Kontaktní údaje

Telefon: +421 241 402 523
E-mail: jaroslav.polacek@studiopankrac.cz
WWW: www.studiopankrac.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Poláček - Majitel

Mobil: +420 776 443 382
Další firmy v oboru

Michal Jurčo Kovovýroba - Zámečnictví

Zabýváme se zakázkovou kovovýrobou. Vyrábíme vrata posuvná, dvoukřídlá, vrátka, mříže pevné, otvírací. Opravy branek, zábradlí, plotové díly. Stojany na kola, menší konstrukce. Zajišťujeme výměnu zámků, vložek, montáže bezpečnostního kování na vchodové dveře. Provádíme povrchové úpravy materiálu. Více informací o poskytovaných službách včetně referencí naleznete na našich webových stránkách.

PROJEKTIVA CZ s.r.o.

Nabízíme zpracování projektové dokumentace vytápění a větrání zejména pro pasivní rodinné domy. Zajišťujeme vydání průkazyů energetické náročnosti budov a výpočet tepelných ztrát.

ARDO KERAMIKA, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem luxusních švýcarských designových krbů, krbových kamen Attika, moderních zahradních krbů, kachlových kamen, kvalitních krbových vložek Rüegg, plynových krbů, kachlových kuchyňských sporáků a keramických kachlí. Vytvoříme pro Vás návrh krbu a zrealizujeme jeho výrobu. Dodáváme krby teplovzdušné, sálavé, hypokaustové s ohřevem vody teplovodními výměníky přímými i nepřímými.