• Detail firmy

Jaroslav Pikhart

Základní popis

Provádíme renovace podlah a jiných ploch z mramoru, žuly, teraca a umělého kamene. Nabízíme hloubkové mytí, strojní broušení, lakování...

Adresa

Boční 346
250 70 Odolena Voda

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  15832082

Výrobky, činnosti

rovádíme renovace podlah

Kontaktní osoba

Jaroslav Pikhart - Majitel

Mobil: +420 607 805 012

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

STAVITELSTVÍ KROUTIL s.r.o.

Realizujeme stavby na klíč. Nabízíme kompletní stavební práce při výstavbě nebo rekonstrukci pozemních staveb různého charakteru. Projektujeme a realizujeme půdní nástavby a vestavby. Zajišťujeme kompletní projektovou a stavební dokumentaci. Provádíme regenerace rodinných i panelových domů. Realizujeme sádrokartonové konstrukce. Pokládáme zámkové dlažby.

WIGAST 2000, s.r.o.

Stavební firma nabízí rekonstrukce a výstavby rodinných domů, komerčních i průmyslových objektů. Provádíme zateplování fasád - program Zelená úsporám. Součástí služeb společnosti je i půjčovna lešení a mobilního oplocení.

Martin Štraub

Naše společnost realizuje pokládky PVC, koberců, vinylových a plovoucích podlah. Dále se věnujeme stínící technice. Prodáváme a montujeme exteriérové i interiérové žaluzie a rolety, plisé, markýzy či sítě proti hmyzu. Nabízíme rovněž stínění střešních oken. Součástí poskytovaných služeb jsou malířské a lakýrnické práce. Námi dodávané produkty jsou vysoce kvalitní, garantujeme Vám 100% spokojenost!