• Detail firmy

Jaroslav Peňaška - Elpra

Adresa

Zábraní 119
783 72 Čechovice

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60989882
  • Služby

Výrobky, činnosti

poskytování kompletních

elektroinstalačních služeb včetně projektování, revizí a instalací bleskosvodů a nabídka elektrotopení a zabezpečovací techniky.

Kontaktní údaje

E-mail: elpra@centrum.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Peňaška - Majitel

Mobil: 603 809 829
E-mail: elpra@centrum.cz
WWW: www.elektro-prace.kvali...
Další firmy v oboru

Petr Telíšek

Naše společnost se zaměřuje především na rekonstrukce interiérů. Prodáváme a montujeme dekorační obkladové panely ABITIBI včetně doplňků, jako jsou lišty, lepidla atp. Dodáváme rovněž veškeré vybavení koupelen, a to jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Zajistíme instalatérské práce - vše Vám odborně namontujeme, rádi Vám poradíme a navrhneme řešení na míru Vašim požadavkům.

Rostislav Faltýnek

Zabýváme se prodejem a montáží wifi, satelitní techniky a počítačů. Nabízíme opravy, servis a instalace počítačů. Zajišťujeme správu podnikových nebo soukromých sítí. Zaměřujeme se na programování webových stránek.

KULATÝ - ELEKTRO, s.r.o.

Věnujeme se dodávce elektromontážních prací objektů občanské výstavby průmyslu i zemědělství. Při elektromontážích Vám nabízíme vypracování projektů a provedení montáží, revizí, oprav kabelových vedení a ostatní práce. Zajistíme Vám vypracování kompletní cenové kalkulace na základě projektové dokumentace, poradenství a kontrolu zařízení. Nabízíme i práce s montážní plošinou a jádrovým vrtákem.