• Detail firmy

Jaroslav Paur

Základní popis

Zakázková výroba kancelářského nábytku, kuchyní, dětských pokojů a vestavěných skříní. Výroba oken, dveří, schodišť a pergol.

Adresa

Nádražní 85
373 63 Ševětín

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  11357223

Výrobky, činnosti

Zakázková výroba kancelářského nábytku, kuchyní..

Zakázková výroba kancelářského nábytku, kuchyní, dětských pokojů a vestavěných skříní. Výroba oken, dveří, schodišť a pergol.

Kontaktní údaje

E-mail: jaroslav.paur@iex.cz
WWW: www.truhlarstvi-tesarstvi.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Paur - Majitel

Mobil: +420 606 787 390
Další firmy v oboru

Truhlářství Ing. Filip Allizar

Již 15 let se zabýváme truhlářskou výrobou. Vyrábíme na zakázku klasické i moderní kuchyně, vestavěné skříně, obývací stěny, ložnice, předsíně, dětské a studentské pokoje, pracovny atd. Naše truhlárna disponuje veškerým potřebným vybavením a k výrobě používáme ty nejkvalitnější materiály, které splňují i zdravotní nároky na dětský nábytek. Nabízíme kvalitní a cenově dostupný nábytek pro každého.

Truhlářství U Mlejna

Zabýváme se výrobou dřevěného nábytku na zakázku. Nabízíme zhotovení vestavěných skříní, postelí, dveří vč. obložek, kuchyní, schodišť, kancelářského nábytku a dalších dřevěných výrobků.

Truhlářství - Švec Jiří

Truhlářskou výrobou se zabýváme již od roku 1992. Začínali jsme výrobou bytového nábytku. Díky technickému vybavení jsme začali přijímat i větší zakázky pro kanceláře, restaurace či hotely. Dnes můžeme zákazníkovi nabídnout komplexní služby v oblasti truhlářské výroby, a to od bytového, kancelářského a zahradního nábytku, až po dveře, schodiště, venkovní terasy, pergoly apod.