• Detail firmy

Jaroslav Pártl

Základní popis

Společnost provozuje pneuservis. Dále se zabývá prodejem pneumatik všech značek, poskytuje přezouvání motocyklů, čtyřkolek, off roadů a zahradních traktorů i opravy elektronových disků.

Adresa

Rožmberská 87
381 01 Horní Brána

Okres: Český Krumlov
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65966457
DIČ:  CZ7210111348
Rok založení:  1997
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- přezouvání motocyklů, čtyřkolek, off roadů a zahradních traktorů. Prodej zahradních plášťů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 380 716 803

Kontaktní osoba

Jaroslav Pártl - Majitel

Další firmy v oboru

Roman Brabec

Hlavním zaměřením naší firmy jsou opravy vznětových motorů. Provádíme opravy, seřizování, kontroly, montáže a demontáže vstřikovacích čerpadel níže uvedených značek. Dále seřizujeme a vyměňujeme vstřikovací trysky, kontrolujeme předvstřiky, seřizujeme a opravujeme motory, kontrolujeme a vyměňujeme rozvody. Součástí poskytovaných služeb je rovněž diagnostika vozidel a prodej náhradních dílů.

Vladimír Laszák

Specializací firmy je diagnostika, opravy a seřízení vstřikovačů a vstřikovacích čerpadel všech značek. Provádíme vytahování zarezlých a zatuhlých vstřikovačů z hlav motorů. Dále nabízíme pravidelné výměny olejů, filtrů a kapalin, výměny tlumičů výfuku, měření emisí diesel motorů, opravy a kontrolu brzdových systémů, diagnostiku, údržbu a servis vozidel včetně přípravy a zajištění STK.

PNEU-Myška s.r.o.

Poskytujeme služby autoservisu a pneuservisu v Českých Budějovicích. Provádíme veškeré běžné servisní opravy, geometrii, seřízení světel, nátěry podvozků, zajišťujeme STK. Prodáváme pneumatiky pro osobní i nákladní vozidla.