• Detail firmy

Jaroslav ONDŘÍČEK

Základní popis

Dodávky, montáže a servis televizních a satelitních antén. Opravy a rekonstrukce společných antén a rozvody signálu po budovách.

Adresa

Pod lipami 2506/55
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18429114

Výrobky, činnosti

Dodávky, montáže a servis televizních antén.

Dodávky, montáže a servis televizních a satelitních antén. Opravy a rekonstrukce společných antén a rozvody signálu po budovách.

Kontaktní údaje

E-mail: anteny@firemni.cz
WWW: www.ondricek.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Ondříček - Majitel

Mobil: +420 603 815 837
Další firmy v oboru

Antonín Buchar

Zajišťujeme dodávku, opravu a montáže průmyslového chlazení, chladící techniky a tepelných čerpadel. Provádíme servis klimatizačních jednotek. Naleznete nás v Praze.

Selteko plus, s.r.o.

Zabýváme se prodejem, návrhy, dodávkou a komplexní realizací aktivních i klasických hromosvodů, přepěťových ochran, záložních zdrojů UPS či nouzového napájení výpočetní techniky. Nabízíme vedení účetnictví pro fyzické i právnické osoby.

Michal Taich

Původním povoláním jsem klempíř, ale již 5 let nabízím služby hodinového manžela. Tuto práci mám velmi rád a dělám vše proto, aby zákazníci byli s mými službami vždy spokojeni. Provádím řemeslnické a údržbářské práce, umyji okna, smontuji nábytek, postarám se Vám o zahradu. Nevíte si rady s kapajícím kohoutkem, výměnou baterie, přiděláním konzole či položením koberce? Neváhejte a kontaktujte mě!