• Detail firmy

Jaroslav Novotný

Základní popis

Tesařské práce, dřevostavby provádí - tesařské práce - drobné dřevěné stavby Stavební práce - drobné provádí - zednické práce - fasády

Adresa

Pod Nádražím 864
538 03 Heřmanův Městec

Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  43502148

Výrobky, činnosti

Tesařské a stavební práce

Kontaktní údaje

E-mail: jarnov@seznam.cz
WWW: www.jn-hm.wz.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Novotný - Majitel

Mobil: +420 774 338 175
Další firmy v oboru

David Filipi

Původní činností firmy, která na trhu působí již téměř 25 let, byla výroba selského nábytku a restaurování starožitného nábytku. Dnes se věnujeme zakázkovému truhlářství. Vyrábíme na míru kuchyňské linky, dveře, interiérový nábytek, ale i okna, schodiště nebo také zahradní domky, pergoly apod. Grafický návrh Vám zpracujeme zdarma. Naši vzorkovou prodejnu naleznete v Holicích, Smetanova ul. 250.

Václav Vorlíček

Činnost firmy je zaměřena na montáže sádrokartonu, realizace minerálních podhledů a půdní vestavby. Provádíme rovněž zámečnické práce.

ŠEDA LUBOŠ - TANGO

Poskytujeme kompletní služby stavebnictví především v oblasti realizací střech. Zajišťujeme kompletní střechy na klíč, dílčí práce na střechách, sádrokartonové stavební systémy i sádrokartonové podhledy, střešní konstrukce a krovy, sedlové střechy, rovné střechy, valbové střechy, mansardové střechy, pokrývačské práce a mnoho dalšího. Více informací naleznete na našich webových stránkách.