• Detail firmy

Jaroslav Novotný

Základní popis

Pronájem nářadí a stavební mechanizace.Půjčujeme hutnící techniku,bourací kladiva,motorové vrtáky,vrtačky,čerpadla,topidla,průmyslové vysavače,drážkovací frézy,rozbrusky,brusky na podlahy,elektrocentrály,křovinořezy,svářečky na plasty a jiné nářadí.

Adresa

Národní 1010
383 01 Prachatice

Okres: Prachatice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60626607

Výrobky, činnosti

Vrtáky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 388 310 672
E-mail: info@pujcovna-prachatice.cz
WWW: www.pujcovna-prachatice.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Novotný - Majitel

Telefon: +420 602 475 195
E-mail: info@pujcovna-prachatice.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

HELTOS a.s.

Naše společnost se specializuje na výrobu stolních a sloupových vrtaček a stojanových a pásových brusek. K vrtačkám a bruskám dodáváme veškeré příslušenství a zajišťujeme jejich následný servis. Opravujeme všechny typy vrtaček a brusek. Technické parametry vyráběných produktů naleznete na našich webových stránkách. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Libor Musil

Věnujeme se prodeji detektorů kovů a jejich příslušenství. Nabízíme detektory kovů pro amatéry i specialisty v různých cenových hladinách. Poskytujeme komplexní servis včetně zaškolení do obsluhy jednotlivých zařízení v terénu. Provozujeme zavedený e-shop a kamennou provozovnu v Českém Rudolci.

RF servis pro stavby s.r.o.

Zaměřujeme se na realizaci fasádního lešení včetně montáže a dopravy lešení. Nabízíme pronájem i montáž pojízdného lešení a schodišťových věží. V oblasti bednění montujeme nejlepší bednění typu LOGIK 50. Provádíme zemní práce, terénní úpravy v okolí rodinných domů a komerčních objektů, zámkovou dlažbu, odvoz suti a odpadů, kompletní přípravy podloží pod zámkové dlažby, asfalty, betony, gabiony.