• Detail firmy

Jaroslav Niziol

Základní popis

Společnost provozuje servis, pnueservis a autopůjčovnu, dále také vytankování špatně natankovaného paliva, nouzové otevírání vozu, vyproštění havarovaných vozidel a další.

Adresa

Štefánikova 127/57
612 00 Brno - Královo Pole

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01524313
Rok založení:  2013
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- odtahová a silniční služba, pneuservis, autoservis, vytankování špatně natankovaného paliva, nouzové otevření vozu, vyproštění havarovaných vozidel.

Kontaktní údaje

E-mail: autoservis.info@email.cz
WWW: assistance-brno.cz

Kontaktní osoba

Niziol Jaroslav - Majitel

Mobil: +420 608 323 966
Další firmy v oboru

Autoservis TOP s.r.o.

Poskytujeme komplexní klempířské a lakýrnické práce u různých druhů vozidel. Zajišťujeme leštění a voskování karoserie, výměnu autoskel, čištění interiérů vozidel, ruční mytí vozidel, kompletní vyřízení pojistných událostí, renovace autolaků, antikorozní nástřik a voskování dutin karosérie.

VÝTAHY Tempír s.r.o.

Zajišťujeme montáž, servis, opravy, modernizace a revize všech druhů výtahů. Dodáváme osobní výtahy do nosnosti 2000 kg, nákladní výtahy s nosností do 6500 kg, i malé nákladní výtahy, např. pro provozy prádelen nebo jídelen apod. Provádíme rovněž opláštění výtahových šachet. Vlastníme certifikát ISO 9001:2001. Další činností, kterou se zabýváme, je pneuservis.

SUZONEX s.r.o.

Naše firma se zabývá dovozem a prodejem pneumatik pro nákladní, stavební a zemědělskou techniku a taky protektory. Naše portfolio zahrnuje téměř všechny značky na českém trhu. Uděláme vám nabídku na základě vašich požadavků, druhu provozu a vozového parku. Většina pneu je skladem, rozvoz zajišťujeme vlastní dopravou nebo spediční firmou. Nabízíme také služby mobilního pneuservisu.