• Detail firmy

Jaroslav Műller

Základní popis

Správa menších firem a úřadu dle požadavků ( pravidelný servis nebo dle potřeb) - Pc, sítě, servery Dodávka IT techniky - SW I HW - dle poptávky Dodávka specifického SW: např: Kerio, Eset, AVG a další datové rozvody.

Adresa

Antnína Slavíčka 704/29
568 02 Svitavy

Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74367196
DIČ:  CZ8102113536
  • Služby

Výrobky, činnosti

Servis, instalaci, dodávky IT techniky (HW i SW).

Kontaktní údaje

E-mail: j.muller@mullercomp.cz
WWW: www.mullercomp.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Műller - Generální ředitel

Mobil: +421 737 524 713
E-mail: j.muller@mullercomp.cz
Další firmy v oboru

EXPERIA GROUP s.r.o.

Zabýváme se profesionálními službami v oblasti IT/ICT. Portfolio našich služeb zahrnuje externí správu IT (outsourcing), cloudové služby, až po školení zaměstnanců. Poskytneme vám outsourcing přesně na míru – starosti s infrastrukturou sítě, problémy s IT i další rozvoj sítě můžete nechat na nás a vy se můžete věnovat klíčovým činnostem ve svém podnikání.

Profi-Seo s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti tvorby prezentací a elektronických obchodů, disponujeme dlouholetými zkušenostmi. Připravíme pro Vás webovou prezentaci, která bude oporou Vašemu podnikání a pomůže Vám zvýšit zisk či získat nové zákazníky. Neváhejte se na nás obrátit. Naši specialisté jsou tu pro Vás, aby Vás bylo opravdu vidět.

ASYC, s.r.o.

Dodáváme systémy měření a regulace - monitorovací a řídící systémy, řídící stanice PLC, dispečerské systémy. Specializujeme se na zakázkový vývoj software, projekci elektro, měření a regulace. Zajišťujeme dodávku monitorovacích a řídících systémů. Jsme schopni realizovat i rekonstrukce řídících systémů. Zabezpečujeme servis a podporu pro systémy Linux.