• Detail firmy

Jaroslav Mudroch

Základní popis

Realizace a údržby zahrad, parků, zeleně a střešních zahrad. Prodej okrasných rostlin z vlastní produkce. Montáž automatických závlahových systémů.

Adresa

Mariánsko-Lázeňská silnice 897
360 01 Karlovy Vary

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  15713601
DIČ:  128-5011021093
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  10
Roční obrat:  10000000

Výrobky, činnosti

Umělé rostliny a květiny

Kontaktní údaje

Telefon: +420 728 813 699
Mobil: +420 602 619 920
E-mail: zahradnictvi.mudroch@atlas.cz
E-mail: zahradnictvi.mudroch@centrum.cz
WWW: www.zahradnictvi-mudroch.com

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Věra Ondráčková

Úklidové služby s garancí kvality poskytujeme v Brně a okolí. Zajistíme úklid domácností, kanceláří, úklid po malířích. Uklidíme obchodní domy, hromadné dopravních prostředky, administrativní budovy včetně výrobních a logistických areálů a budeme udržovat zelené plochy jako je trávní nebo dřeviny. Neztrácejte čas s úklidem a přenechte ho nám. Kontaktujte nás s Vašimi požadavky.

Ing. Marek Štochl, Ph.D

Specializujeme se na zahradnické služby. Zabýváme se údržbou zeleně, výsadbou stromů, keřů a další. Pečujeme o trávník a v nabídce našich služeb máme i hnojení nebo likvidaci škůdců. Máme zkušenosti se zakládáním záhonů, trávníků a rekonstrukcí zahrad. Zaměřujeme se na poradenství v oblasti údržby veřejné zeleně.

Martin Molnár

Zabýváme se velkoobchodním prodejem řezaných a hrnkových květin dovážených z Holandska. Zde nakupujeme na burze květiny z celého světa. Květiny po převozu ošetříme a uložíme do chladicích boxů se stálou teplotou, čímž je zajištěna jejich prvotřídní kvalita. Naši prodejnu naleznete ve Velkotržnici Lipence, v hale č. 27, kde si můžete vybrat z široké nabídky květin za bezkonkurenční ceny.