• Detail firmy

Jaroslav Milt

Základní popis

Květina. INTERIÉROVÉ A EXTERIÉROVÉ DEKORACE Nabízíme zhotovení různých dekorací dle vašeho přání ze živých nebo z umělých květů.

Adresa

V Homolkách 1
312 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  44653395

Výrobky, činnosti

Květiny na dekorování a věnce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 260 970
Fax: +420 377 260 970
E-mail: info@kvetinymilt.cz
WWW: www.kvetinymilt.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Milt - Majitel

Mobil: +420 603 464 118

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Dekorace ze sušených rostlin - Helena Knězová

Věnuji se pěstování a produkci sušených rostlin, z kterých zhotovuji dekorační vazby a výzdoby interiérů. Nezpracovaný materiál prodávám ve velkoskladech. Dekorace z mé produkce naleznete ve vybraných obchodech, na výstavách a řemeslných trzích, pod označením "Šumava originální produkt". V době dušiček a adventu nabízím originální chvojové vazby. Kompletní nabídku naleznete na www stránkách firmy.

ARBO - zahradnictví s.r.o.

Zabýváme se zakládáním nových zahrad, rekonstrukcí starých zahrad, výsadbou uličních stromořadí, sídlištní zeleně. Provádíme kompletní realizaci zahrad a parků, sadové a vegetační úpravy nebo zakládání trávníků a skalek. Pěstujeme a prodáváme anglické růže a mnoho dalších rostlin a dřevin.

Zahradnictví Tulačka

Zahradnictví Tulačka v Nových Chalupách nabízí široký sortiment venkovních rostlin. Věnujeme se rovněž realizacím a údržbě zahrad či firemních areálů. V nabídce máme okrasné a ovocné dřeviny, růže, skalničky, trvalky aj. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete ukázky realizovaných zakázek. Těšíme se na Vaši návštěvu!